Pomoc Drogowa

Całodobowa pomoc drogowa Korbus. Wśród szeregu naszych usług podpojazd pomoc drogowa na tle warsztatu samochodowego Mega Korbus nazwą Korbus prowadzimy także profesjonalną pomoc drogową. Pod tą nazwą oferujemy Państwu holowanie w kraju i poza jego granicami. Mamy ogromne doświadczenie w ściąganiu aut z krajów Unii Europejskiej między innymi z Niemiec, Austrii, Holandii czy Francji pod wyznaczony przez klienta adres. Oferujemy także możliwość skorzystania z oświetlonego i ogrodzonego parkingu. Usługi pomocy drogowej kierujemy do wszystkich kierowców samochodów osobowych oraz dostawczych, którzy brali udział w jakichkolwiek kolizjach drogowych lub potrzebują jakiejkolwiek pomocy na drodze, transportu auta czy holowania.

tel.696 456 627

Drobna auto pomoc

Świadczymy też usługi drobnej pomocy drogowej. Awaryjnego otwierania samochodu w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków we wnętrzu pojazdu, zagubienia kluczyków do auta oraz gdy zamki ulegną uszkodzeniu bądź zamarznięciu. Awaryjne uruchamianie pojazdów, odpalanie auta przy pomocy zewnętrznego źródła prądu. W szeregu naszych usług oferujemy także dowóz paliwa w okolicach Ośna Lubuskiego, Gorzowa Wielkopolskiego, Kostrzyna nad Odrą, Świecka, Słubic. Na życzenie klienta dowóz paliwa może się odbyć także na dalszych dystansach. Polecamy się również w przypadku zatankowania nieodpowiedniego paliwa do zbiornika. Oferujemy także naprawę opon. Posiadamy na miejscu wiele opon nowych i używanych. W przypadkach gdy ogumienie nie nadaję się do dalszej jazdy możemy szybko dobrać inną oponę. Posiadamy wiele komputerów diagnostycznych renomowanych  firm, dzięki czemu istnieje także możliwość podłączenia samochodu komputerem przez złącze OBD II i zrobić szybką diagnostykę komputerową.

Specjalizujemy się nie tylko w przewozie samochodów osobowych i dostawczych ale także w transporcie różnego rodzaju maszyn, wózków widłowych, przyczep campingowych a także łodzi, palet i ładunków gabarytowych.

Autopomoc, autoholowanie, pomoc drogowa, holowanie aut, transport samochodów czy jakkolwiek można to jeszcze nazwać, to jest to w czym jesteśmy dobrzy. Miejscowości :

Ośno Lubuskie, Słubice, Sulęcin, Rzepin, Krzeszyce, Cybinka, Kostrzyn nad Odrą, Świecko, Gorzów Wielkopolski, Torzym. Zapraszamy!

Pomoc drogowa Poznań-Świecko ,Świecko-Berlin , Autostrada A2 . Holowanie Polska Niemcy samochodów osobowych ,Laweta Świecko .

Mechanika pojazdowa i Pomoc drogowa

Jesteśmy firmą, która proponuje swoim klientom wiele usług związanych z mechaniką pojazdów. Holowane przez Nas auto może od razu zostać sprawdzone przez profesjonalnych mechaników i w razie konieczności naprawione. Kompleksowa firma Korbus cieszy się renomą od wielu lat. Gwarantujemy wysoką jakość oraz profesjonalny sprzęt, który wpływa na niezawodność naszych usług. Nasze doświadczenie pomoże Ci w każdej sytuacji.   Mechanika samochodowa

Kontakt Pomoc Drogowa

Ośno Lubuskie ul.Kupiecka 3

tel.696 456 627